Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 5

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon

Urla ve çeşme Bölgesi öncelikli Olmak üzere Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon Tüm Yolcu Taşımacılığı Yapan işletmeler için Araç içi Dezenfeksiyon çok büyük önem Arz Etmektedir. Covid 19 ile yaşamayı öğrenmeye başladığımız ve Hayatımızı Normalleştirmeye çalıştığımız bu Günlerde Alacağımız Tedbirler ve Dikkatimiz ile bu Süreci Sorunsuz Bir şekilde Atlatabiliriz.şunu Unutmamamız Gerek Her bir Taşıdığımız Yolcunun sadece Araç kullanırken Değil Artık Araç içinde bulunduğunda da Emniyeti Bizlerin Sorumluluğundadır.Yolcularımız Aldığı Tedbirler ile Yetinirsek Eğer yeni Kayıplar ve Yeni yıkılan Yuvaların Sorumluluğu da Bizlerin üzerinde olacaktır.

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon

Urla ve çeşme Araç içi Tedbirler

Sizlerinde Bildiği Gibi Yolcu Taşıma Hizmeti çok önemli ve çok Yüksek derecede Sorumluluk içeren bir Görevdir. Bu Konuda Sizlerin Her Zaman çok hassas olduğunu Biliyoruz Ancak Bu Günlerde bu Hassasiyeti Bir Kat Daha Arttırmamız Gerekiyor. Yolcularımız Eldiven Maske gibi Güvenlik Tedbirleri ile Hayatlarına Devam Ederken Sizlerde Araçlarınızın içinde Tedbirlerinizi Arttırmalısınız. Bu konuda Gerekli Mevzuatlar ve Kanun Maddeleri Devletimiz Tarafından Sürekli Güncellenerek Siz Saygıdeğer işletme Sahipleri ve Sürücülerimizin Dikkatine Sunulmaktadır.

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 6

Urla Ve çeşme Araç Tedbirleri (Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon)

Saygıdeğer işletme Sahibi ve Sürücülerimiz Araç İçinde Alacağınız En önemli Tedbir Sistemi Sürekli Temiz ve Dezenfekte olan bir Araç ile Hizmet vermektir. Bu Yoğun tempo içerisinde Doğal olarak iş yükü de birleştiğinde Yeterli Zamanı ve Koşulları Sağlayamayacağız. Bunun Sonucunda Sizlerin bu Konuda tam otomatik Sistemlere yönelmeniz En doğru Hareket Olacaktır.

çınar Araç içi Dezenfeksiyon Sistemleri İle Binek Araç Dahil Olmak Üzere Tüm Araçlarınız için Aktif Tam Otomatik Dezenfeksiyon Sistemlerini Hizmetinize Sunmaktayız.

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 5

Urla Ve çeşme Araç içi Sistemler

Araçlarınızın İçinde Tam Otomatik Sistemleri Kullanarak Tüm Alanı Gönül Rahatlığı İle Dezenfekte Ederken Bunun Yanında Zaman ve iş Gücünden de çok Yüksek Seviyede Kazancınız Olacaktır. Sistemimiz Tüm Belirtilen Sağlık şartlarını en üst Seviyede Karşılarken Sizlere Yüksek Seviyede Konfor ve Maliyet Açısından da En üst Seviyede Kar getirecektir. Sistemimiz Araç içine Tam Entegrasyon Sağladığı için Araçlarınızda Görsel Bir Kirliliğe neden Olmamaktadır.Araç içi ışık Siteminiz ile Aynı Görüntüye sahip olduğu için Aracınız da Fark edilmez Bunun yanında Sistem Aracınız içerisinde çok renkli ışık verme yapısı ile aydınlatma görevini de Yerine Getirir.

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 4

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 3

 

Urla çeşme Araç içi Dezenfeksiyon 2

uv dezenfeksiyon ampülü

uv araç içi dezenfeksiyon sistemi

uv araç içi dezenfeksiyon sistemi

 

işletmemizin Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

ilginizi Çekebilecek Ürünlerimiz için Tıklayınız

Ayaklı Tipi El Dezenfeksiyon Jeti