Urla işletme Dezenfeksiyonu

Urla Covid 19 Dezenfeksiyon ve Temizliği

Urla işletme Dezenfeksiyonu

Tüm dünya için Urla işletme Dezenfeksiyonu normalleşmenin başladığı bu dönemde en önemli silahımız doğru dezenfeksiyon ve alınan diğer tedbir yöntemleridir. Urla ve çeşme bölgesi başta olmak üzere turizm için pilot çalışmaların yapılacağı bu dönemde dezenfeksiyon ve dezenfeksiyon sistemleri( geçiş kabinleri,otomatik el dezenfeksiyon cihazları ve servis içi dezenfeksiyon sistemleri) geleceğimizin daha güvenli olmasını sağlayacaktır. Urla ve çeşme bölgesinde bu kadar büyük bir yükün altında tüm dikkatlerin üzerinde olduğu bir zamanda tüm işletmelerimizin bu konuda gerekli dikkat ve hassasiyeti göstermesi çok önemlidir. Urla ve çeşme bölgesi başta olmak üzere alınacak olan tedbirlerin devamlılığı bu konuda yeni oluşacak dalgaların önüne geçecek ve aşı bulunana kadar olan süreçte yeni ölümlerin sayısını ciddi oranda azaltacaktır.

Urla işletme Dezenfeksiyonu 1

Urla ve Çeşme Otelleri için ( Bilgi Hattı 0232 766 4 766)

Misafirlerinizin,çalışanlarınızın,işlete sahibi sizlerin sağlığı için en önemli korunma alacağınız yoğun tedbirler olacaktır. Urla ve çeşme bölgesinde misafirlerinizi ağırlamadan önce artık şunu iyi bilmelisiniz her konaklama sonunda odaların ve alanların dezenfeksiyonu çok önemlidir ancak bunu sadece alanlarda yapmak yeterli desteği sağlayamaz. Urla ve çeşme bölgesinde işletmelerinizin dışarı ile teması olan giriş ve çıkışlarınızda geçiş dezenfeksiyon kabinleri ve otomatik el dezenfeksiyon cihazlarını da işletmelerinizde aktif olarak kullanarak tam bir koruma sağlayabilirsiniz.

Urla işletme Dezenfeksiyonu 3

Urla ve Çeşme Kafeler ve Restoranlar için

Urla ve çeşme bölgelerinde bulunan işletme sahiplerimizde yine giriş ve çıkışlardan itibaren tam dezenfeksiyon tedbirleri ile işletmelerini bu zor günlerde aktif halde çalıştırabilirler.Giriş ve çıkış dezenfeksiyon kabinleri ile başlayan süreçte aktif dezenfeksiyon malzemesi içeren tek kullanımlık masa temizleme havluları,otomatik el dezenfeksiyon cihazları ile hem tassaruf ederken hemde en üst seviyede koruma sağlarlar. Urla ve çeşme bölgesinde işletme faaliyetlerine devam edecek olan diğer işletme sahiplerimizde bu tedbirler ile bölgesel güveli alanımızı oluşturabilirler.

Urla ve çeşme Spor Komleksleri

Urla ve çeşme bölgesinde faaliyetine devam edecek olan siz değerli işletme sahipleri de işletmelerinize güvenli bir ortam yaratabilirsiniz. Giriş dezenfeksiyon kabinlerinde başlayarak tüm alanda kullanabileceğiniz aktif dezenfeksiyon malzemesi içeren tek kullanımlık cihaz temizleme havluları,otomatik el dezenfeksiyon cihazları ve iç alanlarda yaptıracağınız devamlı dezenfeksiyon ile misafirlerinize güvenli ve sağlıklı bir hizmet sunabilirsiniz.

Urla işletme Dezenfeksiyonu

Diğer Hizmetlerimiz için Lütfen Tıklayınız

ilginizi Çekebilecek Ürünümüz için Tıklayınız

Steril Tulum